PBD Rallycross Team :: Michał Guranowski
Strona główna
: Sponsorzy

PBD Bielczyny logo

PBD Bielczyny
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg

www.pbd-bielczyny.pl

Główny sponsor teamu

Uznana i w dalszym ciągu prężnie rozwijająca się firma z branży budownictwa drogowego, założona i kierowana przez Piotra Guranowskiego.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Bielczynach powstało w roku 1992 roku. Misją firmy jest budownictwo drogowe zarówno inwestycyjne, jak i remontowe.

Systematyczny rozwój bazy sprzętowej, zatrudnianie specjalistów, doświadczenie i praktyka zespołu zarządzającego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji brygad, zapewniają firmie ustawiczne poszerzanie rynku zleceń. Załoga samodzielnie wykonuje szereg dużych zamówień z zakresu drogownictwa, również w obszarach zurbanizowanych, zapewniając kompleksowe wykonawstwo na właściwym poziomie jakościowym i organizacyjnym.

PBD Bielczyny oferuje usługi w zakresie:

 • prac projektowych i geodezyjnych;
 • budowy i remontów dróg, ulic i placów;
 • budowy i remontów nawierzchni ulic i dróg w strefach ochrony konserwatorskiej;
 • prac budowlano-konserwatorskich;
 • budowy i remontów mostów oraz wiaduktów,
 • robót wodno-kanalizacyjnych;
 • usług transportowych – spedycja;
 • sprzedaży materiałów budowlanych.

PBD Bielczyny ma na swoim koncie realizację wielu dużych zamówień, w tym między innymi na remonty generalne podziemnej infrastruktury i ulic toruńskiej starówki. Firma aktualnie wykonuje także prace przy budowie nowego mostu drogowego przez Wisłę w Toruniu.

 

IBF logo

IBF Polska sp. z o.o.
producent kostki brukowej oraz dachówki

www.ibf.pl

IBF Betonvarer zajmuje się produkcją oraz tworzeniem nowych wyrobów z betonu. Obecnie posiada piętnaście fabryk w czternastu miastach Danii, gdzie produkowanych jest wiele różnych typów dachówki, ponad sto różnych rodzajów płyt chodnikowych oraz kostki brukowej, rur betonowych i wielu, wielu innych wyrobów.

IBF POLSKA Sp. z o.o. (wszystkie udziały spółki należą do IBF Betonvarer) rozpoczęła działalność w 1992 roku od produkcji dachówki oraz kostki brukowej i produkuje dzisiaj dwa typy dachówki: podwójną "S" oraz podwójną rzymską w pięciu kolorach (ceglasta, czerwona, brązowa, antracytowa i czarna) oraz wiele wzorów kostki brukowej w różnych kolorach.

Poza dachówką i kostką brukową IBF produkuje wiele innych wyrobów betonowych np. krawężniki. Produkcja odbywa się na bardzo nowoczesnych technologicznie urządzeniach, które wraz z wysoce wykwalifikowanym personelem zapewniają wysoką jakość wyrobów.

IBF za priorytetowe uznaje rozwój wyrobów, jakość, a także obsługę klienta. Firma dysponuje własnym transportem samowyładowczym i zwykłym.
Spółka posiada fabryki w Bolesławcu i Toruniu. IBF posiada także sieć sprzedaży w postaci dealerów w całym kraju.

Świat Reklamy logo

Świat Reklamy
agencja reklamowa w Toruniu

www.swiatreklamy.pl

Firma Świat Reklamy powstała przeszło dziesięć lat temu. Początkowo działała pod nazwą P&P REKLAMA. Od momentu jej powstania, szczególny nacisk kładziony był na wysoką jakość, precyzję i szybkość wykonania zleceń. W chwili obecnej Świat Reklamy dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym - ploterem do cięcia folii, ploterem termicznym i frezującym - oraz doświadczoną kadrą pracowników, która jest w stanie wykonać każdego rodzaju nośnik reklamowy. Firma oferuje usługi produkcji reklam zewnętrznych i wewnętrznych, połączone z montażem w każdym miejscu Polski, a nawet poza jej granicami:

 • komputerowe cięcie liter z folii samoprzylepnych;
 • grawerowanie i frezowanie tworzyw sztucznych;
 • frezowanie, grawerowanie i wiercenie w metalach miękkich;
 • frezowanie kształtowe drewna, sklejki i MDF;
 • frezowanie form przestrzennych;
 • wykonywanie form przestrzennych z podświetleniem lub bez;
 • wykonywanie tablic informacyjnych;
 • oklejanie pojazdów i witryn sklepowych.

Specjalnością Świata Reklamy są reklamy neonowe, kasetony z dibondu, litery blokowe z podświetleniem lub bez podświetlenia. Nowe, efektowne oklejenie wózka kartingowego Maksyma Guranowskiego to także dzieło toruńskiej firmy.

4x4 Gurnaowski logo

4x4 Guranowski
części do samochodów terenowych i 4x4

www.4x4.guranowski.pl

Firma prowadzona przez Michała Guranowskiego specjalizuje się w sprzedaży używanych pojazdów terenowych i osobowych oraz części zamiennych do tychże pojazdów.

Strona główna | Powrót

JazdaMiejska.pl - portal motoryzacyjny Automobilklub Toruński Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Bielczyny Części do samochodów terenowych IBF dachówki kominy kostka Toruński Klub Motorowy

rallycross.guranowski.pl | © copyright 2009-2011

projekt Q-media.com.pl & prowadzenie FDP MEDIA